Ukončení e-shopu


Velice se omlouváme všem našim objednatelům, ale z perzonálních a kapacitních důvodů jsme byli nuceni provoz našeho e-shopu ukončit. Děkujeme za Vaše objednávky a rádi bychom Vás touto cestou odkázali na nakladatelství SAMUEL: http://samuelcz.com/shop/ ,...které provozuje distribuci knih téhož zaměření, ovšem v daleko širším rozsahu.

Velice děkujeme všem, kteří jste nás podporovali. Naše služba na jiných „polích“ ovšem rozhodně nekončí a dá-li Bůh, tak se spolu opět na „Boží vinici“ setkáme.

Vaši Petr a Táňa Novotní


Tisk

Aktuality


Důležité oznámení: upozorňujeme, že došlo k závažným změnám v distribuci knih Kornelia Novaka!
přečti si více

Velice se omlouváme všem našim objednatelům, ale z perzonálních a kapacitních důvodů jsme byli nuceni provoz našeho e-shopu ukončit.


přečti si více

Jedním z našich cílů je, zpřístupnit lidem poselství Bible, protože je pro nás knihou, která nemá ve světě obdoby. Žádná jiná kniha s ní není v ničem srovnatelná. Bible byla přeložena do více jazyků, než jakákoliv jiná kniha. Je každoročně bezkonkurenčně nejprodávanější knihou v mnoha zemích světa. Láme všechny rekordy. V České republice se v roce 2009 prodalo 110 000 Biblí! Jen pro srovnání, když je kniha opravdu úspěšná, tak se jí v Čechách prodá 30 000 ks. 
přečti si více