O sboru


VINICE CHEB je společenstvím křesťanů, které není vázáno na žádnou oficiální církev. V sousedním Německu jsou tato společenství běžná a známá pod společným názvem "Freigemeinde" (svobodný sbor). Daleko větší výpovědní hodnotu má ovšem to, čemu věříme. O tom pojednávají Zásady pro život společenství

Není-li stanoveno jinak, konají se naše pravidelná shromáždění každou sobotu od 15.00 hodin v ulici Na Hradčanech 1, Cheb, (u náměstí Prokopa Holého).

Příležitostným návštěvníkům doporučujeme, informovat se o konání pravidelného shromáždění na tel. čísle 602 146 392

 

Na následujících odkazech se můžete seznámit se základními dokumenty sboru:

Vnitřní pravidla života sboru

Zásady pro život společenství - verze 2017


Tisk

Aktuality


Důležité oznámení: upozorňujeme, že došlo k závažným změnám v distribuci knih Kornelia Novaka!
přečti si více

Velice se omlouváme všem našim objednatelům, ale z perzonálních a kapacitních důvodů jsme byli nuceni provoz našeho e-shopu ukončit.


přečti si více

Jedním z našich cílů je, zpřístupnit lidem poselství Bible, protože je pro nás knihou, která nemá ve světě obdoby. Žádná jiná kniha s ní není v ničem srovnatelná. Bible byla přeložena do více jazyků, než jakákoliv jiná kniha. Je každoročně bezkonkurenčně nejprodávanější knihou v mnoha zemích světa. Láme všechny rekordy. V České republice se v roce 2009 prodalo 110 000 Biblí! Jen pro srovnání, když je kniha opravdu úspěšná, tak se jí v Čechách prodá 30 000 ks. 
přečti si více