AudioJim Smith 2010

Mezinárodně uznávaný prorok z Anglie navštívil 30.5.2010 Cheb, aby vyřídil poselství pro Českou Republiku.

VÝKLAD slova si můžete poslechnout v audionahrávce ve formátu mp3

"Když jsem se modlil za ČR, měl jsem vidění : Kdekoli jsem se procházel, viděl jsem květiny, jak začínají růst a rozkvétat. Byl to nádherný pohled. Jako když se země probouzí po těžké zimě.!

Slovo:

Stoupám před tebou, nabírám výšku jako orel. Tvá sláva na mne dopadá a já se z toho raduji. Tvůj Duch je v pohybu a všechno stvoření zpívá Svatý, svatý, svatý je Pán Ten, který byl, který je a který přichází (má přijít).

Stáhnout první část

Stáhnout druhá část


Aktuality

Důležité oznámení: upozorňujeme, že došlo k závažným změnám v distribuci knih Kornelia Novaka!
přečti si více

Velice se omlouváme všem našim objednatelům, ale z perzonálních a kapacitních důvodů jsme byli nuceni provoz našeho e-shopu ukončit.


přečti si více

Jedním z našich cílů je, zpřístupnit lidem poselství Bible, protože je pro nás knihou, která nemá ve světě obdoby. Žádná jiná kniha s ní není v ničem srovnatelná. Bible byla přeložena do více jazyků, než jakákoliv jiná kniha. Je každoročně bezkonkurenčně nejprodávanější knihou v mnoha zemích světa. Láme všechny rekordy. V České republice se v roce 2009 prodalo 110 000 Biblí! Jen pro srovnání, když je kniha opravdu úspěšná, tak se jí v Čechách prodá 30 000 ks. 
přečti si více